Inne Pokazy Taneczne

 

Belly Dance 

00

ZDJĘCIA

Taniec brzucha, zwany belly dance, po arabsku raks-sharki, uważany jest za najstarszy taniec świata, oznacza właściwie taniec wschodni. Jest to sztuka pochodząca z terenów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Wykonywany jest głównie (ale nie wyłącznie) przez kobiety. 
Współczesny taniec brzucha stanowi połączenie tradycyjnych tańców Bliskiego Wschodu, Azji Mniejszej i Magrebu z domieszką inspiracji przenikających z innych rodzajów tańca.

PROGRAM:

1 SET. KLASYCZNY TANIEC BRZUCHA - RAQS SHARKY

najpopularniejsza odmiana tańca brzucha, oparta na mocnej izolacji ciała, zmiennym tempie muzyki. FILM

2 SET. TANIEC Z REKWIZYTAMI

spektakularne show, podczas którego tancerki wykorzystują różnorakie rekwizyty, takie jak: woale, miecz, laska/assaya, skrzydła, fanveile, poi-veile. FILM

3 SET. FUZJE TAŃCA BRZUCHA

nowoczesna interpretacja tańca brzucha połączona z innymi stylami tańca - reggaeton, samba, salsa, lub inny styl tańca na specjalne życzenie klienta. FILM

Hawajskie Show

07

ZDJĘCIA

Taniec ten wywodzi się z Hawajów. Początki tańca hula nie są znane. Hawajczycy twierdzą zgodnie, że pierwszym tancerzem był bóg lub bogini, co uczyniło z tańca święty rytuał, który towarzyszył ceremoniom religijnym. Historyczne hawajskie pieśni nawiązują do historii Hawajów oraz ich religii. Korespondowały one z tańcem, który z kolei gestami dłoni odzwierciedlał wyśpiewywane pieśni.

PROGRAM:

 HOSTESSOWANIE

w strojach hawajskich - powitanie gości, wręczanie kwiatów, girland, lub innych upominków.

1 SET. HULA

Tancerki rewii wykonają romantyczne choreografie – taniec o bogini chłodu i śniegu „Poli ahu” oraz groźną opowieść o hawajskich wojownikach. FILM

 2 SET.TAHITI

na oderwanie od romantycznego nastroju oraz dla pobudzenia, proponujemy energiczny, szalony tahitański taniec bioder.
Stroje: kwieciste pareo przewiązane na biodrach, kwiaty we włosach, lub trawiaste spódniczki i girlandy kwiatowe przeniosą każdą imprezę na wulkaniczną hawajską wyspę. FILM

Cheerleaders


cheers

ZDJĘCIA

Wspaniałe choreografie taneczne z pomponami do piłkarskich muzycznych szlagierów stanowią idealną oprawę artystyczną na Imprezy integracyjne o charakterze sportowym, imprezy plenerowe, przerwy między meczami i inne eventy.
PROGRAM:
1 SET.

 Pokaz cheerleaderski z pomponami do piosenki Ricky Martina „CUP of Life” i obecnie najbardziej popularnego hitu. (stroje zielono-niebieskie) FILM

2 SET.

 Pokaz cheerleaderski do piosenki Safri Duo „Played A Live”. Animacje - nauka układu choreograficznego.(stroje w kolorach polskiej reprezentacji).

3 SET.

Pokaz samby do najsłynniejszych piłkarskich hitów brazylijskiej muzyki rozrywkowej "Bara Bara", "Tche Tche Re re Tche", "Ai Se EuTe Pego", Shakira "La, La, La" itp.


Możliwość połączenia programu z piłkarskim freestylem.

 Egzotyczne Show Dookoła Świata

PROGRAM:

Egzotyczne Show może obejmować 3 sety, każdy w dowolnym stylu z oferty

Przykładowe kombinacje:

- Taniec Brzucha, Hula, Samba

- Reggaeton, Salsa i Country, itp.

do wyboru dodatkowe style: 

Salsa

salsa01

ZDJĘCIA

 

Salsa to tradycyjny taniec, wywodzący się z Karaibów, znany na całym Świecie jako taniec w parach i solo. Pobudza zmysły i zaraża pozytywną latynoską energią.
Stroje - kolorowe, stylizowane mini sukienki z milionami frędzli i świecących koralików.

Reggaeton

reggaeton1

ZDJĘCIA

REGGAETON to latynoski hip-hop, kipiący seksem i energią. Łączy tradycyjne tańce latynoskie z nowoczesnymi wpływami tańca ulicznego. Reggaeton charakteryzują mocne potrząsania ciałem, a w szczególności biodrami i biustem. Tancerki ubrane są w seksowne mini spodenki, brokatowy stanik i dla podkreślenia ulicznego charakteru tańca, czapki z daszkiem. Najpopularniejszym utworem, jaki można kojarzyć z tym stylem jest "Gasolina" - Daddy Yankee. FILM

Country

2

Country jest narodową ludową kulturą muzyczno-taneczną Ameryki, która powstała na bazie wcześniejszych tradycji europejskich, przywiezionych przez społeczność emigracyjną do Stanów Zjednoczonych. Tancerki w kowbojskich strojach (w mini jeansach, skromnej koszulce i w kapeluszu), skocznym, energicznym krokiem wzbudzą w każdym entuzjazm i chęć do wspólnej zabawy.

Show połączone z animacjami z gośćmi tj. przeciąganie liny, czy konkurs taneczny w stylu Cotton Eyed Joe. 
FILM

Afro

001

Niesamowicie energaetyczne show afrykańskie w strojach z trzciny i w "panterkowym" body.

Choreografie do tradycyjnej i nowoczesnej muzyki z czarnej Afryki.

FILM

Polski PRL

7

Wspomnienie lat 70'tych i 80'tych. 

PROGRAM:
1 SET. 

 Parostatek - Seksowne marynarki zapraszają na wspólną podróż po otwartm morzu. 

2 SET. 

 Jak się Masz Kochanie - odważne stroje, buty na wysokich koturnach, cekiny i figlarne spojrzenia. 

3 SET. 

Ciągle Pada - pokaz z parasolkami. Z nami nawet pochmurna, deszczowa pogoda zmienia sie w końcu w słoneczny dzień - "Tyle Słońca w Całym Mieście".

 

Występowaliśmy Już M.In. Dla:

cargill logo twitter play

 

Zobacz rekomendacje naszych klientów

 

 

 f logo  yt-logo  instagram

     ©2007-2018 Samba Paraiso

Wszelkie prawa do publikowanych treści zastrzeżone

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem